Aromaterapeutyczny a masaż sportowy Warszawa?

Chociaż napiwek nigdy nie jest wymagany, jeśli masaż odbywa się w spa lub hotelu w Ameryce Północnej, standardem jest 20-procentowy napiwek, jeśli jesteś zadowolony z usługi. (Wyjątkiem są spa typu all-inclusive, w których obowiązuje zasada braku napiwków.) Jeśli otrzymałeś bon upominkowy lub kupiłeś ofertę za pośrednictwem strony ze zniżkami, zwyczajowo napiwek jest naliczany w oparciu o pierwotną cenę za masaż sportowy Warszawa.

Jeżeli spa w którym zrobisz masaż sportowy w mieście Warszawa lub klinika udostępnia koperty do napiwków, włóż pieniądze do koperty i wpisz na niej imię i nazwisko terapeuty, aby uniknąć nieporozumień. Jeżeli nie dostarczono kopert, możesz albo przekazać terapeucie gotówkę, albo dodać napiwek podczas płacenia za usługę.

W przypadku masaży w środowisku medycznym lub klinicznym takich jak masaż sportowy Warszawa  nie można oczekiwać ani nawet akceptować napiwków. Jeśli nie masz pewności, zapytaj recepcjonistę kliniki lub masażystę, czy zwyczajem jest dawanie napiwków. Jeśli nie chcesz pytać osobiście, zadzwoń i zapytaj o masaż sportowy Warszawa!