Czy każde awaryjne otwieranie zamków Warszawa jest kosztowne?

Jak wykonać awaryjne otwieranie zamków Warszawa? Zacznij od wykręcenia dwóch śrub mocujących kciuk rygla na drzwiach. Zdejmij pokrętło i wyciągnij cylinder zasuwy z przodu drzwi. Wykręć dwie śruby mocujące zasuwę po stronie ościeżnicy drzwi. Wysuń śrubę po poluzowaniu. Odkręć śrubę mocującą klamkę do zestawu zamka i wyjmij gałkę. Wykręć dwie śruby mocujące wnętrze zamka do drzwi i wyjmij je. W przypadku gałek uruchamianych kciukiem odkręć śrubę mocującą dolną część zestawu klamek zewnętrznych drzwi i zdejmij klamkę.

Czy awaryjne otwieranie zamków Warszawa jest proste? Wykręć dwie śruby mocujące zatrzask po stronie ościeżnicy drzwi i wyciągnij zatrzask z drzwi. Wsuń nowy rygiel przez górny otwór po stronie ościeżnicy drzwi. Najpierw zostaw to luźne. Wsuń zewnętrzną część cylindra zasuwy przez górny otwór na zewnątrz drzwi. Przesuń element wewnętrzny na wałek po wewnętrznej stronie drzwi i włóż dwie śruby mocujące obie połówki razem. Wkręć dwie śruby po stronie ościeżnicy zasuwy, a następnie dokręć pozostałe śruby. Sprawdź rygiel pod kątem działania. Wsuń zatrzask w dolny otwór po stronie ościeżnicy drzwi. Upewnij się, że zakrzywiona strona zatrzasku jest skierowana w stronę ościeżnicy, aby umożliwić jej prawidłowe działanie zamków w mieście Warszawa. Na razie pozostaw dwie śruby trzymające zatrzask poza drzwiami.

Wsuń zewnętrzną połowę klamki przez dolny otwór po zewnętrznej stronie drzwi. Wsuń wewnętrzny kołnierz na miejsce i włóż dwie śruby mocujące obie połówki razem. Dokręć śruby mocujące zatrzask po stronie ościeżnicy drzwi, a następnie dokręć pozostałe śruby. Sprawdź, czy blokada działa – jeśli nie wykonaj awaryjne otwieranie zamków Warszawa.