Czy ubrania do karmienia są praktyczne?

Jeśli zamierzasz kontynuować pracę w biurze aż do terminu porodu, możesz nie potrzebować 4 par dżinsów ciążowych i ubrania do karmienia . Zastanów się, co będziesz robić przez następne 10-11 miesięcy i dokonaj odpowiednich zakupów. Jeśli wiesz, że idziesz na wesele około 7 miesiąca, wyskocz i kup uroczą sukienkę ciążową, która eksponuje ten brzuch. A może jesteś w dobrej kondycji, istnieje mnóstwo uroczych, wygodnych legginsów, które załatwią sprawę. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, a wyobrażamy sobie, że większość rodziców tego oczekuje, nie musisz kupować zupełnie nowej garderoby jaką są ubrania do karmienia.

Sugerujemy zakup kilku kluczowych elementów lub nawet 2-3 takich samych elementów, o których wiesz, że możesz nosić na co dzień, w praktycznie każdym ustawieniu. I szczerze mówiąc, ludzie będą bardziej skoncentrowani na twoim wybrzuszeniu niż na tej samej parze dżinsów, którą nosiłaś przez ostatnie 3 dni. W tym miejscu robi się trochę trudniej, ale odrzuciliśmy zgadywanie, aby pomóc Ci zachować wsparcie i wygodę podczas karmienia.

0-3 miesiąc ciąży: wybierz miękki, rozciągliwy i podtrzymujący biustonosz bez fiszbin na tym etapie, ponieważ Twoje piersi mogą powiększyć się do 3 rozmiarów miseczek i mogą być dość bolesne. W 3-8 miesiącu ciąży: każdy dobrze zaprojektowany biustonosz do karmienia będzie dla Ciebie odpowiedni na tym etapie, od elastycznych fiszbin po biustonosze z miękkimi miseczkami z 6 haczykami i oczkami, które zapewniają lepsze podtrzymanie i wydłużenie, ponieważ nie następuje zbyt duży wzrost, ale Twoja klatka piersiowa będzie się powiększać i będziesz musiała zakupić nowe ubrania do karmienia .