Jaki kamień ozdobny na elewację wybrać?

Niektóre z najczęściej używanych materiałów i materiałów kamiennych obejmują: KAMIEŃ NATURALNY Granit amerykański – ten kamień ozdobny na elewację ma ziarno od średniej do grubej i jest uważany za zwietrzały granit. Ma spójny i postarzany wygląd granitu ze świeżym, ręcznie rozdrobnionym wyglądem. Występuje w naturalnych, zwietrzałych odcieniach brązu i ziemi, które są zmieszane z podzielonymi twarzami, które pokazują piękną mieszankę niebieskiego, różowego, zielonego i białego, a także drobinki miki, wtrącenia granatu i kryształy kwarcu.

Granit Van Tassel – ten kamień ozdobny na elewację jest wydobywany ręcznie w Nowym Jorku z półki, która jest głęboko osadzona w holenderskich przodkach tego stanu. Ma różowe, niebiesko-zielone i brązowe odcienie w ziarnistej teksturze z przypadkowymi plamkami i prążkami w żyle. Pensylwania – zbierany z pól i gór wschodniej Pensylwanii, ten kamień jest używany w całym północno-wschodnim regionie i od ponad 20 lat jest bardzo popularnym materiałem na ściany. Sam kamień jest stosunkowo płaski, koloru brązowo-szarego i porośnięty mchem i porostami. Może być stosowany z zaprawą lub bez zaprawy, a także przy pracach licowania.

Colonial Grey – ten kamień ozdobny elewacyjny jest wydobywany z tego samego obszaru, z którego pochodzi płyta chodnikowa i bieżnik z Pensylwanii we wschodniej Pensylwanii, kamień ten ma stosunkowo jednorodną grubość (1-2 cale i 2-6 cali), z gładką, płaską teksturą na powierzchni. Kolorystyka waha się od niebieskiego do szarego z brązowymi pstrokatymi kamieniami. Ten kamień ozdobny na elewację jest bardzo tani, bogaty w dostawę i łatwy w użyciu.