Jakie protezy piersiowe Anita Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk będą dla Ciebie najlepsze?

Dla kobiet ze zdiagnozowanym rakiem piersi jest to emocjonalna, trudna podróż. Po lumpektomii lub mastektomii niektóre kobiety wybiorą rekonstrukcję piersi, a niektóre nie. Dla tych, którzy nie wybierają rekonstrukcji, dostępne są protezy piersiowe Anita Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk symulujące kształt piersi i przywracające symetrię. Istnieje kilka różnych rodzajów biustu, więc musisz mieć pewność, że wybierzesz odpowiedni dla siebie. Oto szczegółowe spojrzenie na różnego rodzaju protezy piersiowe Anita Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, które kupisz w sklepie dla amazonek:

1. Pełna lub standardowa proteza.
Ta proteza ma różne podkłady zaprojektowane tak, aby przylegały prosto do ściany klatki piersiowej, z której usunięto całą tkankę piersi. Jest dopasowany pod względem wielkości, kształtu i odcienia skóry do drugiej piersi. Jeśli masz usunięte obie piersi, możesz wybrać rozmiar protezy piersiowej Anita, który najbardziej Ci odpowiada – wszystkie opcje znajdziesz w sklepie dla Amazonek w miastach Bydgoszcz, Toruń czy też Gdańsk.

2. Częściowa lub profilowana proteza.
Częściowa proteza jest przeznaczona dla kobiet, które usunęły tylko część piersi. Jest noszony w biustonoszu do mastektomii i ma kształt, który wypełnia kontur piersi. Wykonany jest z tego samego materiału silikonowego, co większość pełnych protez.

3. Proteza twarda.
Jest to rodzaj częściowej protezy piersiowej Anita, którą można zastosować, jeśli piersi różnią się między sobą wielkością. Miękka skorupa silikonu dopasowuje się do mniejszej piersi, tak aby pasowała do większej. Ten rodzaj protezy może być również przydatny dla kobiet, które przeszły operację rekonstrukcji piersi, w której nie osiągnięto symetrii lub gdy implant jest w trakcie rozbudowy. Sprawdź dostępne protezy piersiowe Anita Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk- znajdziesz je na stronie www sklepów dla Amazonek.