Kwatery Kaszuby to korzyści dla rolnika!

Agroturystyka oferująca kwatery Kaszuby zdecydowanie nie jest przedsięwzięciem, które spodoba się każdemu rolnikowi. Jednak dla tych, którzy są podekscytowani pomysłem udostępnienia farmy społeczeństwu, biznes ten oferuje znaczne korzyści. Oto kilka sposobów, w jakie agroturystyka przynosi korzyści rolnikowi, społeczności i ogółowi społeczeństwa.

Agroturystyka wynajmująca kwatery Kaszuby może zmienić rolnika w cenotwórcę, a nie cenobiorcę. Dodatkowy, uzupełniający strumień dochodów. Posiadanie wielu strumieni dochodu to świetny pomysł, gdy prowadzisz rolnictwo (lub prowadzisz inną małą firmę, jeśli o to chodzi). Ten daje możliwość wygenerowania dodatkowego dochodu z istniejącej bazy lądowej. Może nawet wykorzysta niewykorzystane w inny sposób talenty i umiejętności! Zwiększone zyski.

Agroturystyka oferująca kwatery Kaszuby okazała się bardzo opłacalna dla osób z know-how. Ten wzrost dochodów może nie tylko poprawić jakość życia rodziny prowadzącej gospodarstwo rolne – może umożliwić gospodarstwu tworzenie nowych płatnych miejsc pracy dla wielu członków rodziny, być może w tym niektórych przyszłych rolników. Sezonowa elastyczność.

Czy Twój przepływ gotówki jest ograniczony przez Twój sezon wegetacyjny? Dodanie agroturystyki do swojej oferty może być okazją do tego, aby gospodarstwo opłacało się przez resztę roku, przy odrobinie pomysłowości. Na przykład przedsiębiorstwo zajmujące się wycinaniem drzewek bożonarodzeniowych wygeneruje dochód w grudniu. Program wołowiny karmionej trawą, który oferuje wołowinę tylko jesienią, może pełnić funkcję ranczo dla gości latem.

Tłumy przyciągane do Twojej farmy po kwatery Kaszuby - jako miejsca turystycznego mogą być zainteresowane robieniem zakupów. W rzeczywistości uznanie i zrozumienie, które zdobyli dzięki doświadczeniu agroturystycznemu, może zachęcić ich do wspierania twoich wysiłków i przynoszenia do domu prawdziwego jedzenia! Interakcja z klientem. Wielu rolników ceni sobie możliwość interakcji z bazą swoich klientów, pielęgnowania z nimi relacji i słuchania ich potrzeb. Agroturystyka ze swej natury sprzyja partnerstwu rolnik-klient.

Sprzedajesz prawdziwą żywność konsumentom dbającym o zdrowie? Mogą docenić szansę zobaczenia, co dzieje się na farmie. Edukacja. Wiele rodzin i szkół w dzisiejszych czasach dostrzega znaczenie edukacji dzieci o tym, skąd pochodzi ich żywność. Wielu dorosłych jest również zainteresowanych ponownym połączeniem się ze swoimi korzeniami! Farma założona dla turystyki oferuje doskonałe możliwości edukacyjne w świecie rzeczywistym. Rozrywka z powrotem na ląd. Osoby poszukujące przyjaznych rodzinom destynacji znajdują pewien urok w gospodarstwach rolnych. Jednodniowa wycieczka lub wakacje w kwaterach Kaszuby oparte na rolnictwie zabierają wszystkich z miasta i oferują interakcje z naturą, roślinami i zwierzętami domowymi.