Oferta jaką przygotowała perfumeria marriott!

Poproś dorosłego przyjaciela lub członka rodziny, aby zabrał Cię na wycieczkę do lokalnego sklepu jakim jest perfumeria marriott, który sprzedaje różne wody kolońskie i perfumy. Baw się testując różne dostępne zapachy. Które lubisz najbardziej? Czemu? Wolisz zapachy oparte na naturalnych zapachach, takich jak owoce tropikalne, czy wolisz nosić coś, co nie pachnie jak nic naturalnego lub nie można go zidentyfikować? Jak drogie są twoje ulubione perfumy lub woda kolońska?

Czy myślisz, że mógłbyś zostać kolejnym wielkim projektantem perfum jakie oferuje perfumeria marriott ? Spróbuj! Będziesz potrzebować kilku materiałów, takich jak olejki eteryczne i butelki. Aby uzyskać pełne instrukcje, sprawdź DIY Homemade Perfume online. Jakie perfumy stworzysz? Jakie ulubione zapachy chciałbyś uchwycić w zapachu? Jakie są Twoje ulubione zapachy na świecie jakie sprzedaje perfumeria marriott?

Zrób listę 10 najlepszych zapachów. Mogą to być zapachy, które lubisz, od świeżego deszczu i wiciokrzewu po gorącą pizzę i popcorn. Po zakończeniu listy oceń zapachy, aby zdecydować, które mogą być dobrymi perfumami z marriotta. Na przykład ludzie mogą lubić pachnieć jak wiciokrzew. Jednak nawet jeśli gorąca pizza pachnie świetnie, może nie znajdziesz wielu ludzi, którzy chcą pachnieć jak pepperoni! Spośród zapachów, które lubisz, mogą tworzyć dobre perfumy, spróbuj określić, które perfumy już istnieją z tymi zapachami. Możesz sprawdzić w lokalnym sklepie, który sprzedaje perfumy lub przeprowadzić proste wyszukiwanie w Internecie.