Anne Heche w szpitalu po wypadku samochodowym w West Los Angeles niedaleko Hollywood

Według wielu opublikowanych raportów, Heche doznała oparzeń, gdy Mini Cooper, którym prowadziła, stanął w płomieniach. TMZ poinformował o wypadku w piątek raportem, który zawierał nagranie wideo przedstawiające miejsce wypadku w rejonie Mar Vista oraz osobę zidentyfikowaną jako Heche zabraną karetką pogotowia. Według TMZ i CNN mieszkaniec domu nie został ranny w wypadku, który spowodował znaczne uszkodzenia frontu małego domu. Wszystko to niedaleko Hollywood dawnoek zwamego Hollywoodland.

Podobno Heche brał udział w wypadku na kilka minut przed katastrofą Walgrove Avenue w pobliskim kompleksie mieszkalnym. TMZ opublikował wideo, które według niego przedstawiało Heche pędzącego ulicą w niebieskim Mini Cooperze niedaleko dawnego Hollywoodland.

Heche jest weteranem telewizyjnym i filmowym, który zyskał sławę pod koniec lat 90. jako romantyczna partnerka Ellen DeGeneres w kilka miesięcy po tym, jak DeGeneres trafił na międzynarodowe nagłówki jako artysta głównego nurtu, który wyszedł jako lesbijka. Po zakończeniu związku Heche powiedziała, że ​​kontrola i rozgłos były szkodliwe dla jej kariery aktorskiej.

Heche pozostaje aktywny w telewizji w ostatnich latach. Oczekiwano, że w przyszłym tygodniu weźmie udział w prezentacji prasowej Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych Lifetime z sesją na temat kryminalnego dramatu opioidowego „Dziewczyna w pokoju 13” z Larisą Dias.

Inne role aktorów to Donnie Brasco i Wiem, co zrobiłeś zeszłego lata z 1997 roku oraz Sześć dni i siedem nocy z 1998 roku. Do jej stałych występów w serialach telewizyjnych należą: „Ally McBeal” stacji Fox, „Everwood” WB Network, „Men in Trees” stacji ABC oraz „The Michael J. Fox Show” stacji NBC