Jakie zajęcia proponuje prywatne przedszkole Mokotów?

Idealnie byłoby, gdyby prywatne przedszkole Mokotów było łagodnym, słonecznym wstępem do prawdziwej szkoły dla Twojego dziecka, ponieważ stanowi scenę dla dalszej edukacji. Chociaż żaden program nie jest doskonały, niektóre są lepsze od innych. Dowiedz się, co je wyróżnia i jak możesz zapewnić swojemu dziecku najlepszy możliwy start – bez względu na to, jakie masz opcje. (Zapoznaj się również z naszym przewodnikiem po przedszkolu, aby dowiedzieć się, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym roku!)

Dlaczego warto wybrać prywatne przedszkole Mokotów? Najpierw zastanów się nad celem dobrego programu przedszkolnego. Przedszkole zapewnia Twojemu dziecku możliwość nauczenia się i przećwiczenia podstawowych umiejętności społecznych, emocjonalnych, rozwiązywania problemów i uczenia się, z których będzie korzystało przez całą naukę. Rozwój poczucia własnej wartości to jeden z ważnych celów przedszkola. Jest to proces pomagający dziecku czuć się dobrze z tym, kim jest i mieć pewność, że potrafi sprostać wyzwaniom związanym z nauką. Książki z prywatne przedszkola na Mokotowie mogą być w tym bardzo pomocne – te typy pomagają zwiększyć pewność siebie dzieci.

Prywatne przedszkole Mokotów uczy współpracy: umiejętności pracy, uczenia się i dogadywania się z innymi. Rok w przedszkolu daje Twojemu dziecku możliwość nauczenia się cierpliwości, a także umiejętności zmieniania się, dzielenia się i słuchania innych – wszystkich społecznych i emocjonalnych umiejętności uczenia się, których będzie używać przez lata szkolne i nie tylko.