Natryskowa izolacja pianą pur Gdynia jako najlepsza opcja!

Nie ulega wątpliwości, że popularność izolacji z pianki natryskowej stale rośnie.

Izolacja pianą pur Gdynia z pianki natryskowej jest dostępna od lat pięćdziesiątych XX wieku. Ale prawdziwy sukces nastąpił dopiero w następnym stuleciu, około 2006 roku, kiedy wyprodukowano poliole nowej generacji jako środek porotwórczy do izolacji.

Następnie w 2017 roku firma z Gdyni wprowadziła na rynek nową generację przyjaznej dla środowiska izolacji z pianki natryskowej i od tego czasu wszystkie systemy są stosowane.

Według ekspertów rynkowych z firmy z Gdyni rynek izolacji z pianki natryskowej prawdopodobnie osiągnie 2,1 miliarda dolarów do 2025 r., przy złożonej rocznej stopie wzrostu (CAGR) wynoszącej 5% w 2020 r. do 7% w 2025 r. Ich zdaniem głównym powodem wzrost ten wynika z rygorystycznych przepisów rządowych jakich dotyczy izolacja pianą pur Gdynia mających na celu redukcję emisji gazów cieplarnianych i zwiększenie efektywności energetycznej naszych domów i budynków.

Mówią też, że do pojawiających się trendów sprzyjających rozwojowi branży zalicza się rozwój środków porotwórczych czwartej generacji i skupienie się na „zielonej” izolacji budynków.

Ważna jest również potrzeba stosowania zrównoważonych praktyk budowlanych i zwiększonej oszczędności energii (co jest oczywiste!) przy usługach takich jak izolacja pianą pur Gdynia.