Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa i jego oferta

Zauważ, jak doświadczasz pragnienia. Usiądź na wygodnym krześle ze stopami płasko na podłodze i rękami w zrelaksowanej pozycji. Weź kilka głębokich oddechów i skup się na swoim ciele. Zwróć uwagę, w którym miejscu ciała odczuwasz głód lub pragnienie i jakie są odczucia. Werbalizuj to, czego doświadczasz. Na przykład możesz sobie powiedzieć: „Moje pragnienie jest w moich ustach, nosie i żołądku” bo ośrodek leczenia uzależnień Warszawa, który prowadzi terapię widzi w tym ratunek.

Skoncentruj się na jednym obszarze, w którym odczuwasz głód. Jakie są sensacje w tym obszarze? Opisz je sobie – tego wymaga ośrodek leczenia uzależnień w mieście Warszawa. Na przykład, może czujesz ciepło, zimno, mrowienie lub drętwienie? Może Twoje mięśnie są napięte? Jak duży obszar jest objęty? Zauważ, czy wrażenia zmieniają się, gdy się na nich skupiasz. „Czuję suchość w ustach. Mam drętwienie w ustach. Kiedy połykam, mogę sobie wyobrazić uczucie używania.” Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa ma wiele metod!

Powtórz, skupiając się na każdej części ciała, która odczuwa potrzebę. Opisz sobie, jak zmieniają się doznania, jak pojawia się i znika pragnienie. Wiele osób zauważa, że po kilku minutach pilnego surfowania ich pragnienie zniknęło. Celem tego ćwiczenia nie jest jednak pozbycie się pragnienia, ale doświadczenie go w nowy sposób. Jeśli regularnie ćwiczysz naglące surfowanie, lepiej poznasz swoje zachcianki i łatwiej będzie Ci je pokonać, dopóki nie znikną naturalnie. Ośrodek leczenia uzależnień Warszawa i jego oferta – dla wszystkich uzależnionych!