Udaj się na nasz babski weekend Warszawa!

Co to znaczy czerpać moc twórczą i natchnione działanie ze stanu „bycia”? Udaj się na babski weekend Warszawa i dowiedź się więcej!

Dla mnie bycie nie polega na bezczynności; chodzi o działanie i przejrzystość, które wyłaniają się z wewnętrznego, intuicyjnego przepływu. Ten stan flow nie jest zamącony dążeniami opartymi na lęku ani pilną potrzebą dotarcia gdzieś lub udowodnienia czegoś.

Jeśli chcemy czuć się bardziej obecni i połączeni ze sobą całym sobą, warto śledzić nasze uzależniające nawyki robienia – uczy tego babski weekend Warszawa.

Jakich racjonalizacji, negocjacji i postaw obronnych używamy, aby uzasadnić, dlaczego nie możemy się zatrzymać i musimy iść dalej?

Kiedy jestem obecny, czuję się przestrzenny i delikatnie czujny. Mam dostęp do mojego wewnętrznego doświadczenia, nawet jeśli jestem wyzwalany. Jestem w stanie śledzić niuanse tego, co dzieje się w danej chwili — wewnątrz mnie iw moim otoczeniu zewnętrznym. Przekłada się to na receptywną jakość głębokiego słuchania i ciekawości. Obecność spowalnia moją reaktywność i pozwala mi szukać spójności między umysłem, sercem i inteligencją ciała.

Bycie nie oznacza bezczynności – babski weekend Warszawa pomoże Ci to zrozumieć. Aktywny stan „bycia” pojawia się, gdy siedzę z klientami, spaceruję na łonie natury lub kocham się w sposób połączony. Otwiera się przestrzeń i staję się świadomy bezpośredniego doświadczenia, bez nadmiernego rozpraszania się myślami o występie lub pożądanych rezultatach. Następuje poddanie się temu, co obecne, co staje się światem samym w sobie. Moje zmysły są wyostrzone i czuję się obecna w swoim ciele, co pozwala mi dostrzegać doznania, uczucia i cichą, ale ekspansywną jakość słuchania podczas babskich weekendów w mieście Warszawa.